Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Takie wolne myśli. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Takie wolne myśli. Pokaż wszystkie posty

sobota, 9 marca 2013

Byt absolutny

Jest Ktoś kto kręci tym wszystkim, Ktoś kto ma we władaniu cały kosmos od wszelkiego początku aż po najodleglejszy kraniec. Ktoś kto potrafi kręcić słońcem i innymi megagwiazdami, potrafi wprawić je w ruch. Ktoś kto kontroluje wszystkie procesy zachodzące na ziemi, i każdą czarną dziurę, i supernową. Ktoś kto to wszystko obejmuje, ogarnia. I ten Ktoś nas kocha.

niedziela, 11 marca 2012

Taka wolna myśl do rozwinięcia

Ciekawe jak będzie wyglądał świat za 100, 200, 500 lat w tym rozwoju cywilizacyjnym? :)
Kto będzie wychowywał wtedy młode pokolenie???
A może już rodzice nie będą potrzebni? Bo dzieci będą

środa, 22 lutego 2012

środa, 15 lutego 2012

Dziękuję :)

Z tego wszystkiego nawet nie podziękowałem tym którzy się za mną wstawili na forum.
Chciałbym to zrobić teraz. Nie mogę odpisywać na każdy

poniedziałek, 13 lutego 2012

Odpowiedź dla wszystkich z forum.

Piszę to do wszystkich którzy uważają że traktuję małżeństwo jak transakcję handlową.
Przepraszam ale jeśli bierzemy ślub to wszystko